Home میم بر شانه بزرگان: جسیکا هرین
بر شانه بزرگان: جسیکا هرین
0

بر شانه بزرگان: جسیکا هرین

30
0

جسیکا هرین کارآفرین آمریکایی دارای مدرک لیسانس اقتصاد از دانشگاه استنفورد و دانشجوی انصرافی دانشکده کسب و کار استنفورد در مقطع فوق لیسانس است که دانشگاه را به منظور کارآفرینی ترک کرد. او در سن ۲۴ سالگی WeddingChannel.com را پایه‌گذاری کرد که محبوب‌ترین وبسایت دنیا در زمینه عروسی در زمان خودش نام گرفت.

در سال ۲۰۰۳ جسیکا شروع به طراحی جواهرآلات کرد و اولین شوی محصولات خود را در همان سال در آستین تگزاس برگزار کرد. او در سال‌های ۲۰۰۴-۲۰۰۵ به کار از خانه ادامه داد. سپس با شرکت خود به نام Luxe Jewels همکاری کرد. او کسب‌و‌کار جواهرآلات خود را در سال ۲۰۰۵ به پلتفرم شبکه‌های اجتماعی برد و در آن سال یک میلیون دلار فروخت.

جسیکا هرین Stella & Dot را در سال ۲۰۰۷ تاسیس کرد. بلیث هریس در این استارتاپ به کمک وی شتافت و آنها اسم شرکت را از نام مادربزرگ خودشان وام گرفتند. تا سال ۲۰۱۱، شرکت در بین رده‌بندی ۵۰۰ شرکت خصوصی به سرعت در حال رشد مجله Inc در رده ۵۷ قرار گرفت. در سال ۲۰۱۲ شرکت در بریتانیا شعبه‌ای را افتتاح کرد.

شرکت استلا اند دات شامل خانواده‌ای از برندهاست که از یبش از ۵۰۰۰۰ صاحب کسب‌و‌کار مستقل در ۶ کشور مختلف حمایت می‌کند که بیش از ۳۰۰ میلیون دلار را از طریق کسب‌و‌کارهای خود بدست آورده‌اند و محصولاتی به ارزش حدود یک میلیارد دلار تولید کرده‌اند. جسیکا این کسب‌و‌کار را در زمانی که در سال ۲۰۰۴ از خانه‌اش در شرکت ‌Luxe Jewels کار می‌کرد بنا نهاد. جسیکا در منطقه ‌Bay Area در سن فرانسیسکو به همراه همسر و دو دخترش زندگی می‌کند. او دونده‌ای مشتاق، یک ماجراجو و عضوی از سازمان رئیس جمهورهای جوان آمریکا(YPO) است.

جسیکا هرین توسط مجله‌های Ernst & Young و Inc به‌عنوان کارآفرین پیشرو شناخته شد. او همچنین در برنامه اوپرا  حضور پیدا کرد و روزنامه‌ها و مجله‌های نیویورک تایمز، فوربس و وال استریت ژورنال درباره‌اش نوشته‌اند.

جسیکا هرین در مورد کسب‌و‌کار می‌گوید:

درس‌های زیادی هست که در زندگی و دنیای کسب‌وکار می‌توان گرفت. به‌عنوان یک زن، من یاد گرفتم که شما باید همواره تلاش کنید. به دنبال سرمایه باشید و هیچ‌گاه از اینکه به دلیل زن بودنتان پس زده شوید، شگفت‌زده نشوید. درس دیگر اهمیت این است که بین زندگی و کارتان توازن برقرار کنید تا خوشحالی را هم در خانواده بیابید و هم در کارتان.

در نهایت، می‌توانم بگویم که انعطاف‌پذیری بسیار مهم است. وقتی صاحب کسب‌و‌کار خود هستید، هیچ‌وقت نمی‌توانید از فردای خود خبر داشته باشید که چه اتفاقی می‌افتد. ذهنتان را باز کرده و آماده‌ی انعطاف باشید.

منبع: Entrrepreneur.wiki

(30)

 
https://telegram.me/businesstrend
مژگان رسولیان مژگان رسولیان دانش‌آموخته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد قزوین است .توسعه و رشد فردی ،هنر و سفر از علاقه مندی های اوست.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.