Home میم بر شانه بزرگان: ملیندا امرسون
بر شانه بزرگان: ملیندا امرسون
0

بر شانه بزرگان: ملیندا امرسون

28
0

ملیندا امرسون که در آمریکا با لقب SmallBizLady یا خانم کسب و کارهای کوچک شناخته می شود متخصص شماره یک کسب و کارهای کوچک در آمریکاست. او برای مدت ۲۰ سال کارآفرینی خستگی ناپذیر بوده و سخنران و متخصص بین المللی در زمینه رشد کسب و کارهای کوچک و بازاریابی شبکه های اجتماعی است. توصیه های وی به کسب و کارهای کوچک هر هفته توسط بیش از ۳ میلیون کارآفرین به صورت آنلاین خوانده می شود. او به عنوان فردی پیشرو در بازاریابی شبکه های اجتماعی شناخته می شود و سازنده و مجری برنامه Smallbizchat# در توییتر است که قدیمی ترین برنامه زنده گفتگو در مورد کسب و کارهای کوچک است. مجله فوربس او را نفر اولی معرفی کرده است که کارآفرینان در توییتر باید دنبال کنند.

ملیندا امرسون موسس و مدیرعامل گروه مشاوران بازاریابی Quintessence است که در فیلادلفیا برنده جوایز متعددی شده است و به ۵۰۰ برند برتر Fortune که کسب و کرهای کوچک را هدف گرفته اند مشاوره می دهد. بزرگترین مشتریان این شرکت شرکتهای ویزا، کلوب سم (والمارت)، فدکس، امریکن اکسپرس و بسیاری شرکتهای بزرگ دیگر هستند. ملیندا امرسون در دانشگاههای بزرگ آمریکا مانند ام آی تی، دانشگاه پنسیلوانیا سخنرانی کرده است. او علاوه بر اینکه خودش قبلا در مجلات نیویورک تایمز و Entrepreneur ستون نویس ثابت بوده، در رسانه های بزرگ دیگر همچون وال استریت ژورنال، فورچن، فست کمپانی، سی ان بی سی و فاکس نیوز نیز حضور داشته است. مجله معتبر فوربس وی را یکی از ده متخصص برتر حوزه فناوری و کسب و کار سال ۲۰۱۷ نامید.

تخصص اصلی ملیندا امرسون راه اندازی یک کسب و کار کوچک موفق، استراتژی ورود به بازار و فروش از طریق شبکه های اجتماعی است. او نویسنده پرفروش نسخه دوم کتاب «در ۱۲ ماه رئیس خود شوید» و کتاب الکترونیکی با نام « چطور به یک جنگاور شبکه های اجتماعی تبدیل شویم» است و آخرین کتاب وی «کسب و کار خود را تعمیر کنید» می باشد. او مفتخر به فارغ التحصیلی از دانشگاه ویرجینیا تک است و یک فرزند پسر دارد.

منبع: SuccedAsYourOwnBoss

 

(28)

 
https://telegram.me/businesstrend
مژگان رسولیان مژگان رسولیان دانش‌آموخته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد قزوین است .توسعه و رشد فردی ،هنر و سفر از علاقه مندی های اوست.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.