Home رویدادها سیلیکون ایران ۱۳۹۵: نشست کارآفرینان ایرانی
سیلیکون ایران ۱۳۹۵: نشست کارآفرینان ایرانی
0

سیلیکون ایران ۱۳۹۵: نشست کارآفرینان ایرانی

22
0

نمایشگاه بین المللی تهران، هم زمان با نمایشگاه اینوتکس، در روز های ۳ و ۴ خرداد از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر با حمایت پارک فناوری پردیس و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری میزبان رویداد «سیلیکون ایران ۱۳۹۵» خواهد بود. سیلیکون ایران، گردهمایی کارآفرینان موفق ایرانی داخل و خارج از کشور، سرمایه‌گذاران، مدیران موفق شرکت‌ های نوآور و فعالان زیست بوم کارآفرینی ایران است. در سیلیکون ایران می توانید از تجربه‌ ها و فراز و نشیب‌ های کارآفرینی، روش‌ های موفقیت و مدیریت کسب و کار‌ های نوپا، چالش­ های حال و آینده ی کارآفرینی در ایران،­ تطابق تجربیات موفق جهانی با واقعیت‌ های ایران و راهکار های توسعه ی اقتصاد نوآورانه و فناورانه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پنل هایی که قرار است طی رویداد سیلیکون ایران ۱۳۹۵ برگزار شوند این حوزه ها را پوشش خواهند داد: چگونگی انتخاب ایده ی مناسب برای کسب و کار، تجربه ی شتابدهنده‌ های نوآوری خارجی و داخلی، بررسی روش‌ های تأمین مالی در شرکت‌ های نوآور، روش‌ های مدیریت نوآوری در شرکت‌ های نوآور، چگونگی توسعه ی بازار به خارج از مرز های ایران و چالش‌ های سرمایه ی انسانی در شرکت‌ های نوآور. در پایان نیز امکان شرکت در تور بازدید از شرکت دیجی کالا و شتابدهنده‌ های عضو مرکز شتابدهی نوآوری در تهران، یا فناپ و شتابدهنده ی فناوری‌ های همگرای شزان در پارک فناوری پردیس، در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

ایرانیان دارای کسب و کار موفق فناورانه در خارج از کشور، متخصصین ایرانی شاغل در شرکت‌ های فناور خارجی، شرکت‌ های فناور موفق ایرانی، استارتاپ‌ ها و شتابدهنده‌ های نوآوری، جوانان و فعالان حوزه ی کارآفرینی فناورانه و نوآورانه و سرمایه‌گذاران فناوری، از جمله مخاطبان این نشست خواهند بود.

لازم به یادآوری است هزینه ی ثبت نام در سیلیکون ایران ۳۰۰ هزار تومان است و برای ثبت نام تنها ۱ روز فرصت دارید. می توانید از اینجا اقدام کنید.

[mk_advanced_gmaps latitude=”35.7899141″ longitude=”51.3985856″ address=”محل برگزاری رویداد سیلیکون ایران” content_font_color=”#ffffff”]

(22)

https://telegram.me/businesstrend

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.