Home ذره‌بین انجام میدم: ویترین آنلاین خدمات
انجام میدم: ویترین آنلاین خدمات
2

انجام میدم: ویترین آنلاین خدمات

319
2

این روزها هنگامی که در مورد آمار بیکاری در کشور صحبت می‌شود، لبه تیز پیکان حملات به سمت موانع و مشکلات عمده موجود در سطح مدیریت کلان کشور از جمله عدم مدیریت صحیح منابع، آماده نبودن زیرساخت‌های توسعه و سرمایه‌گذاری، و غیرقابل پیش بینی بودن وضعیت و شرایط آتی بازار و قوانین اجرایی کشور برای سرمایه‌گذاری نشانه می‌روند. همچنین از معضلاتی چون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه و ریسک زیاد به منظور ایجاد یک بنگاه اقتصادی در بازار ایران و محدودیت‌ها و پیچیدگی‌های قانونی پیش روی کارآفرینی در سطح خرد نمی‌توان چشم پوشید.

ورود و گسترش دنیای تجارت الکترونیک در چنین شرایطی می‌تواند بسیار گره‌گشا باشد، چرا که علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه‌های سرمایه‌گذاری در امر کارآفرینی، امکان بهره‌مندی از مشاغل ایجاد شده را مستقل از محدودیت‌های زمانی و مکانی به نحو عادلانه‌ای میان کلیه اقشار جامعه توزیع می‌نماید.

وب‌سایت «انجام میدم» با استفاده از ویژگی‌های موجود در دنیای تجارت الکترونیک، بستری را فراهم نموده است که مستقل از موقعیت جغرافیایی و بدون نیاز به هیچ سرمایه اولیه‌ای، هر ایرانی بتواند تنها با استفاده از علائق و استعدادهای شخصی و مهارت‌های خود به ارائه خدمت و کسب درآمد بپردازد.

انتخاب نوع خدمات مورد علاقه و اعلام آمادگی توسط خود افراد برای انجام فعالیت‌های خدماتی گوناگون، علاوه بر اینکه انگیزه دوچندانی به منظور انجام بهینه و باکیفیت خدمت ایجاد می‌نماید، بستری رایگان به منظور اجرای آزمایشی و شناسایی بازار برای سرمایه‌گذاری‌های آتی در زمینه‌های کاری متنوع را بدون هیچ محدودیتی فراهم می‌نماید.

وب‌سایت انجام می‌دم بستری است که سه گروه از افراد می‌توانند از آن بهره ببرند:

anjammidam1-businesstrend

  • گروه دوم که در اصطلاح خریداران یا استفاده‌کنندگان خدمات هستند، با استفاده از مزایای بازار رقابتی و ارائه‌کنندگان متعدد، نظرات سایر خریداران و امتیاز و سوابق فروشندگان در سایت انجام میدم، می‌توانند مناسب‌ترین گزینه را برای انجام خدمت مورد نیاز خود انتخاب نموده و برای خرید خدمت مورد نظر اقدام نمایند.

anjammidam2-businesstrend

  • گروه سوم افرادی هستند که در قالب طرح بازاریابی مشارکتی انجام میدم، بدون این که خدمتی در سایت ارائه دهند، و فقط با به اشتراک‌گذاری لینک خدماتی که به نظرشان مفید است، برای خود یک منبع درآمد ثابت ایجاد می‌نمایند.

anjammidam3-businesstrend

مبلغ سفارش‌ها در انجام میدم، تا پایان تحویل‌دهی توسط فروشنده و تأیید نهایی توسط خریدار، نزد «انجام میدم» به امانت نگاه داشته می‌شود تا خریداران از تحویل‌گیری محصول باکیفیت و متناسب با وعده فروشنده اطمینان حاصل نمایند. پس از تکمیل عملیات خرید و امتیازدهی توسط خریداران، مبلغ سفارش به حساب انجام دهندگان اضافه می‌گردد.

فروشندگان نیز بر اساس انجام به‌موقع سفارش، رضایت مشتریان، تعداد فروش و … امتیاز بندی و سطح‌بندی می‌گردند که بدین ترتیب امکان انتخاب مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کاربران فراهم می‌گردد.

به دلیل تنوع در علائق و استعدادهای شخصی افراد، هیچ کس بهتر از خود فرد نمی‌تواند زمینه کاری مورد علاقه‌اش را تعیین نماید. چه بسیار انسان‌های شایسته‌ای بوده و هستند که به دلیل عدم انتخاب صحیح زمینه فعالیت، استعدادهای فراوان ذاتی‌شان سرکوب شده و در شغل خود توفیق چندانی کسب نکرده‌اند. از سوی دیگر، مثال‌های بی‌شماری وجود دارد که علاقه و انگیزه به کار و فعالیت‌های انجام شده توسط فرد، منجر به پیشرفت و موفقیت چشمگیر او شده است.

مخاطبین انجام میدم محدود به هیچ گروه خاصی نیستند. دانشجویان و افرادی که به دنبال یافتن کار نیمه‌وقت هستند، هنرمندانی که به دنبال یافتن روش مناسب کسب درآمد از هنر خود هستند، افراد شاغلی که به دنبال یافتن روش کسب درآمد در زمان‌های خالی خود هستند، بازنشستگانی که از تجربیات خود می‌توانند درآمد کسب کنند و … همه و همه مخاطبین انجام می‌دم هستند. خدمات ارائه‌شده توسط کاربران انجام میدم نیز با توجه به دامنه وسیع خدمات مورد استفاده، همه اقشار را در بر می‌گیرد.

امیدواریم که این وب‌سایت به عنوان پایگاه و مرجعی برای تبادل خدمات ایرانیان مورد توجه و استقبال قرار گیرد و ضمن این که به اشتغال‌زایی به سبک آزاد کاری (freelancing) کمک می‌کند بتواند به منبعی برای کسب درآمد و ساختن پایه‌های اولیه برای کسب‌وکارهای نوپا تبدیل شود.

www.anjammidam.com

(319)

 
https://telegram.me/businesstrend

Comment(2)

  1. ایده جالبی بود واقعا …. من با دیدن این سایت فهمیدن که چه کارهای زیاد و خلاقانه ای میشه انجام داد و پول درآورد.

     

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.