Home اینفوگرافیک برای کسب و کار کوچک خود برند بسازید (اینفوگرافیک)
برای کسب و کار کوچک خود برند بسازید (اینفوگرافیک)

برای کسب و کار کوچک خود برند بسازید (اینفوگرافیک)

289
6

با حضور شرکت‌های هر چه بیشتر در بازار – که بسیاری از آن‌ها کسب و کارهای کوچک هستند- بیش از هر زمان دیگری مهم است که خود را متمایز کنید. یکی از مؤثرترین راه‌ها برای این کار ساختن یک برند قوی و پایدار برای کسب و کارتان است.
اگر ۲۵ عکاس عروسی دیگر در محل شما فعالیت می‌کنند، چطور مطمئن می‌شوید که مشتریان شما را به رقبایتان ترجیح می‌دهند؟ با ساخت یک برند که به افراد کمک می‌کند تا به واقع بفهمند که کسب و کار شما چگونه با ارزش‌ها و مفاهیم ذهنی آن‌ها مطابق می‌شود.
این اینفوگرافیک را ببینید تا متوجه شوید که برای شروع به چه چیزهایی نیاز دارید، برای ساخت هویت برند خود از چه چیزهایی استفاده کنید و چگونه به برندتان کمک کنید که تست پایداری در زمان را با موفقیت پشت سر بگذارد.

Build a brand-infographic

منبع: Webs

(289)

 
https://telegram.me/businesstrend
سیامک مظاهری سیامک دانش آموخته MBA از دانشگاه صنعتی شریف و یکی از موسسان و سردبیر مجله اینترنتی بیزینس ترند است. علاقه اصلی سیامک کارآفرینی و بازاریابی بوده و سرگرمی او ورزش سفر و تئاتر است.

Comment(6)

  1. سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد بازاریابی دانشگاه فردوسی هستم …مطلببتون رو خوندم خیلی خوب بود …من دارم رو موضوع برندینگ کار میکنم لبته در مورد اینکه چگونه م یتونان یک برند قدرتمند ساخت؟
    خواستم اگه ممکنه در این مورد راهنماییم کنید
    ممنونم

     

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.